Gurupta dokuzda dokuz yaparak bütün maçlarını kazanan Almanya son maçını da kazanarak onda on yapmak istiyor. Başarması oldukça güç bu başarıyı sergileyen oyuncular bu son maçta da ellerinden geleni yaparak bu istatistiğin altına imza atmak istiyorlar. Sizlerde takımın bu maçta neler yapabileceğini merak ediyorsanız mutlaka takip etmelisiniz. Almanya – Azerbaycan  Canlı Maç İzle 08 Ekim karşılaşmasında ev sahibi takım seyircisi ile de bütünleşerek bir görsel şölen sunacaktır. Bu maçın ardından farklı bir skoru görebilirsiniz. Takım kazanmak isterken farklı bir skora da önceki maçlarda olduğu gibi imza atabilir.

“ALMANYA GÜNÜN BANKOSU”

Bugün içinde oynanacak karşılaşmalara bakıldığı zaman en tercih edilebilir olanının Almanya olduğunu sizlerde kolaylıkla görebileceksiniz. Daha önce aralarında oynadıkları karşılaşmalarda da ev sahibi takımın üstünlüğü görülmekteydi. Almanya – Azerbaycan  Canlı Maç İzle 08 Ekim günü sizlerde bu maçı izlemeye ayırabilirsiniz. Pişman olmayacağınız bir doksan dakikanın sahibi olabilirsiniz. Konuk Azerbaycan ekibi de kazanmak istese de işlerinin çok olduğunu onlarda biliyor.

Maç Tarihi: 08.10.2017

Maç Saati: 21.45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları