Dünya kupası elemlerine katılmayı başarmış olan Portekiz şuan gurup sıralamasında ikinci durumadır. Buradan alacakları bir galibiyet onları liderliğe bir adım daha yaklaştırabilecek. Bunun bilincinde olan oyuncular sahada bu şekilde bir oyula oynayacak. Karşılarındaki çok zayıf takım karşısında önemli bir zafere imza atmaktan hiç uzak değiller. Andorra – Portekiz Canlı Maç İzle 07 Ekim günü birçok golü bir arada izlemeye hazır olun. Konuk Portekiz güçlü oyuncuları ile bu maçtan kazanarak ayrılmakla kalmayacak farklı bir skorunda sahibi olacak. Bugüne kadar gurupta almış oldukları farklı sonuçlara bir yenisini daha eklemek istiyorlar.

“FARKLI BİR SONUÇLA PORTEKİZ KAZANACAKTIR”

Futbol severlerin göstermiş oldukları başarılı performanslar yenilerinin eklenmesi ile sahada alınacak galibiyetlerde kolaylaştı. Zayıf Andorra güçlü rakibi karşısında seyirci desteği olmasına rağmen direnemeyecektir. Kaybetmenin kaçınılmaz olduğu Andorra – Portekiz Canlı Maç İzle 07 Ekim bu karşılaşmada olabildiğince az gol yemek istiyorlar. Ancak işleri bir hayli zor olacak. bunun farkında olan oyuncular ağır defansif bir futbol seçecek.

Maç Tarihi: 07.10.2017

Maç Saati: 21.45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları