İzleyebileceğiniz bir takım mı arıyorsunuz? Yoksa seyredebileceğiniz takım konusunda karar veremediniz mi? Bildiğiniz üzere Sportoto Süper Lig’de mücadele eden pek çok farklı takım bulunmaktadır. Bu takımlar kendi çabaları ile iyi bir noktaya gelmeye çabalamaktadırlar. Peki ama siz de istediğiniz gibi maçları seyretmek ve keyifli vakit geçirmek ister misiniz? Eğer bunu isterseniz daha fazla beklemeden hemen şimdi bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Bildiğiniz gibi Anadolu takımı olan ve Süper Lig’de mücadele eden Atiker Konyaspor, gerçekten kaliteli bir takımdır. Bunun yanında Vefa da kendi çapında bir ekiptir. Eğer bunlar arasında kaldıysanız, Atiker Konyaspor vs Vefa takım karşılaştırması okumanızı tavsiye ediyoruz.

Atiker Konyaspor Takımının Genel Özellikleri

·       Sportoto Süper Lig ekiplerinden biri olarak mücadele eden Atiker Konyaspor, gerçekten kaliteli bir yapıya sahiptir.

·       Kadrosunda önemli oyunculara yer vermektedir. Geçtiğimiz sezon Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmış ve müzesine götürmüştür.

·       Sportoto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş ile Süper Kupa maçı oynamış ve onu da kazanmıştır.

·       1 yılda 2 kupa kazanan takım olarak bu sezon da oldukça iddialı bir şekilde yoluna devam eden Konyaspor, ateşli taraftarları ile birlikte keyifli maçlara imza atmaktadır.

·       Bol gol atmayı seven, genç oyunculara yer veren ve Türk futbolunun ilerideki önemli kulüplerinden biri olmaya aday olana Atiker Konyaspor, bu sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında mücadele edecektir.

Vefa Takımının Genel Özellikleri

·       Kendi çapında bir takım olan ve taraftar sayısı pek fazla olmayan Vefa, bundan sonra daha iddialı konumlarda bulunabilir.

·       Kadrosunda pek çok yetenekli isim bulunmaktadır ancak önemli isimler yer almamaktadır. Gelecekte Türk futboluna adını altın harfler ile yazdırabilecek oyuncular olabilirler.

·       Gençlerin rağbet gösterdiği ve kadrosunda çok sayıda gence yer veren Vefa, bulunduğu ligde çekinilen bir ekiptir.

·       Gol konusunda çok başarılı olamasa da oldukça uyumlu bir takımı bulunmaktadır. Bu nedenle keyif veren bir yapısının olduğunu söylemek doğru olacaktır.

 

Genel değerlendirme: Üstünkörü bir bakış attığımızda bile Atiker Konyaspor takımının çok daha kaliteli ve izlenebilir olduğu görülmektedir. Siz de bundan sonra Vefa takımı yerine Atiker Konyaspor maçlarını seyrederek harika zaman geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları