Süper lig karşılaşmalarının başlamasının ardından şimdi çok daha üst düzey karşılaşmalar başlıyor. İzleyenler açısından son derece keyifli geçmesini beklediğimiz bu mücadeleleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Merakla takip edeceğiniz bu karşılaşmada heyecan bir an olsun azalmayacaktır. Maçın başından itibaren hırslı bir mücadele sergilemesini beklediğimiz temsilcimiz ilk maçından ligde olduğu gibi bir galibiyetle ayrılmak istiyor. Bu durum onların guruba iyi bir başlangıç yapmasını sağlayacak. Beşiktaş SJ – Sidigas Canlı Maç İzle 11 Ekim günü ilk maç için iki takım sahada olacak. Gurubun seyri için alınacak zafer oldukça çok işe yarayacak.

“Gurubun ilk karşılaşmasında zafer önemli”

Son derece yüksek kalitede oynanacak maç öncesinde tüm hazırlıklar tamam. Potada yaşanacak büyük heyecan öncesinde takımların kadrosunda herhangi bir eksiklik bulunmuyor. Sezon başı olduğu için kadrolarda herhangi bir sakatlık bulunmamaktadır. Beşiktaş SJ – Sidigas Canlı Maç İzle 11 Ekim maçına eksiksiz çıkmak iki takım içinde önemli olacak. İzlemek isteyeler için sayfamızda bu maçın tüm görüntülerini sunacağız.

Maç Tarihi: 11.10.2017

Maç Saati: 19.30

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları