Türkiye’nin en iyi takımlarından biri olan Fenerbahçe, lig başlamadan hemen önce bir hazırlık mücadelesine çıkıyor. Bildiğiniz gibi UEFA Avrupa Ligi’ne oldukça trajik bir veda gerçekleştiren Fenerbahçe, burada kazanmak ve lige göz dağı vererek başlamak istiyor. Bu sezonun şüphesiz en favori takımlarından biri ancak burada kayıp yaşayabilme ihtimalleri de bulunuyor. Takımdan önemli isimler gönderildi ve Igor Tudor görevine başladıktan sonra çok büyük çalkantılara neden oldu. Taraftarları ile arası kötü olan Fenerbahçe, burada kazanarak lige galibiyet alarak başlamak isteyecek. Kesinlikle Fenerbahçe – Cagliari 7 Ağustos 2017 izle mücadelesinde bol gol görülebilir.

“GOL DÜELLOSU BİZİ BEKLİYOR”

Oldukça gollü geçmesi beklenen bir maç olarak dikkat çeken Fenerbahçe – Hertha Berlin mücadelesi, ciddi anlamda çekişmeli geçecek. Yeni transferler kadroda 90 dakika boyunca forma şansı bulabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Özellikle Gomis bu mücadelede gireceği gol pozisyonları ile dikkatleri üzerine çekecek. Ayrıca Fenerbahçe’da Belhanda ve diğer oyuncular da kendilerini gösterme fırsatı bulabilecekler. Ayrıca Hertha Berlin takımında da yeni oyuncular var. Onların da taraftarlarına kendilerini sevdirmek istemesi, burada ellerinden geleni yapacağını gösteriyor. Tabii genç oyuncuların da deneneceğini unutmamalı ve burada önemli olanın oyuncu denemek olduğunu bilmelisiniz. Yani kazanmak için mücadele edilecek ancak öne geçmek pek büyük önem taşımayacak.

“FENERBAHÇE’DA YENİ FIRSATLAR”

Fenerbahçe’da yeni transferler ve yeni taktikler işe yarayacak mı? Teknik adam Igor Tudor, Alman devi karşısında nasıl bir diziliş ile takımını öne sürecek? Bunu hep beraber maçı izlerken göreceğiz ancak burada Fenerbahçe takımı için iyi bir fırsat olacak. Yani farklı bir rakip karşısında yeni tekniklerini deneyecekler ve dizilişlerini oturtmaya çalışacaklar. Böylece 2017 – 2018 sezonuna başlarken de son derece avantajlı olacaklar. Kazanmanın ikinci planda olduğu mücadelede Eren Derdiyok ve Gomis ile rekabet içerisine girecekler. Igor Tudor’un gözüne girebilmek adına Hertha Berlin mücadelesi son derece önem arz ediyor. Kesinlikle burada goller fazla olacak ancak takımların performanslarından çok uyumu dikkat çekecek. Keyifli bir futbol akşamı bizleri bekliyor diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları