Temsilcimiz Gaziantep Basket, FIBA şampiyonlar liginde Neptunas takımı ile karşılaşıyor. İki takımda kazanmak için ortay koyacakları mücadele bir hayli heyecan verici olacak. Kaçırmak istemeyeceğiniz mücadelede yaşanacak heyecan seviyesi her an daha da yükselecek. Benzersiz ayrıcalıkları kaçırmak istemeyeceksiniz. Sevdikleriniz ile birlikte keyif verecek olan bu mücadeleyi hemen seyretmeye başlayabilirsiniz. Gaziantep Basket – Neptunas Canlı Maç İzle 17 Ocak günü ayrıcalıklı olacağınız mücadele keyfi sizleri bekliyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz anlar sizinle buluşuyor. Temsilcimizin almak istediği galibiyet, grupta önemli avantajları beraberinde getirecek. İç sahada oynanacak olması nedeni ile seyircinin desteği çok önemli bir faktörü olacak. maçın kazanılmasında onların vereceği desteğin büyük çok önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.

“KEYİF DOLU MAÇTA BOL SAYI ÇIKACAK”

İki takımda şu günlerde hücumda etkili bir oyun oynuyor. Ortaya koyulan mücadeleler basketbol tutkunlarına büyük bir keyif verdiği gibi çok daha fazlasını da sunmaya devam ediyor. Gaziantep Basket – Neptunas Canlı Maç İzle 17 Ocak karşılaşmasındaki yüksek heyecanı kaçırmak istemeyeceksiniz. Üst tura çıkabilmek için önemli maç.

Maç Tarihi: 17.01.2018

Maç Saati: 20.00

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları