Hakkında bölümünde yer alan bilgiler doğrultusunda taraftarium24.info adresinin nasıl kullanılacağından ve sizlere ne gibi avantajları olduğundan bahsedeceğiz. Bu avantajlar ve imkanlar sayesinde sizlerde futbol, basketbol, voleybol gibi spor müsabakaları aklınıza geldiği an taraftarium24.info’da aklınıza gelecektir. Bu konuda iddialı olmamızın pek tabi ki sebepleri de yer alıyor. Dilerseniz bu sebeplere geçelim. Eminiz ki bu makaleyi okuduktan sonra sizlerde bizlere hak vereceksiniz.

1. Temel İlke: Kesintisiz Yayın Anlayışı

Evet en temel ilkelerimizden biri olan kesintisiz yayın anlayışı ile sizlere sunduğumuz hizmetin ucu bucağı yoktur. Her gün bıkmadan ve sıkılmadan güncellemiş olduğumuz bu platform üzerinden yayın hayatına devam eden sitemiz, sizlere kaliteli yayıncılık kavramını da takip ettiğinizde yansıtıyor.

2. Bilinen Madde: Sektörün Lideriyiz

Özellikle taraftarium24 kanalı üzerinden sunulan maçlarda sektörün lideriyiz. Hem hızlıyız, hem mobil uyumlu arayüz kullanıyoruz, kullanıcı odaklı site yapıyoruz, maçları 7’den 70’e herkesin anlayabileceği bir şekilde dizayn ediyoruz, kısacası bizler bu işi biliyoruz!

3. Prensibimiz: Bekletmeyi Sevmiyoruz…

Beklemek… evet bu hayatın en sıkıcı ve bir çok kişi tarafından sevilmeyen bir eylem olarak adlandırabiliriz kendisini. Ancak merak etmeyin bizlerde sizin gibi düşünüyoruz. Bunun gerekliliği olarak kullanıcılara izleyecek olduğu yayınları engelleyen reklamları sitede tutmuyoruz. Yükleniyor ikonunu Turkcell gibi saksınıza çiçek yapıyoruz. (bknz: https://www.youtube.com/watch?v=1lMA2sBRKK4) Sunduğumuz tüm yayınlarda donma ve takılma gibi sorunlar ile karşılaşmadan sizlere anında yüklenebilecek playerlar ile bu yayınları aktarıyoruz. Özel yazılımlarımız sayesinde yayın entegrasyonu ile bunu başaran bir kaç taraftarium24 kanalı hayranlarından biriyiz. Ancak bir not daha; biz daha iyisiyiz.

Sunulan bu 3 gerekçe sanıyoruz ki sizlerin de farklı düşünmesine olanak tanıyabilecek nitelikte. Çünkü bir kişinin maç izlemesi için sitede aradığını tüm özellikleri 5 yıldır inceliyor, buna oranla sunduğumuz cazip ve avantajlı özellikler ile sizlere kusursuz bir yayın dizayn ediyoruz. Yayınlarda olası durumlarda meydana gelen bir aksilik ya da bir olasılık ile karşılaşmanız durumunda ister yayını olduğu sayfa üzerinden yorum bırakabilir, isterseniz de iletişim sayfası üzerinden belirtilen mail adresi ile bizlerle bağlantıya geçerek kısa sürede yenilenmesi ve sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. | Taraftarium24.info yönetim

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları