Eleme G grubu mücadelelerin lider son kez sahaya iniyor. İsrail kupalara katılamamayı garantiledikten sonra bu maç onlar için favori olacak. Konuk İspanya ise şuana kadar almış oldukları galibiyetler ile lider olmayı garantiledi. Ülkece içinden geçtikleri zor bir durum olmasına rağmen bu maçın yine favorisidir. Sadece oyuncular açısından bile baktığımızda konuk takımın ne kadar üstün olduğu kolaylıkla görülecektir. Birde bu maçları çokça oynamaları tecrübeyi de beraberinde getirmektedir. İsrail – İspanya Canlı Maç İzle 09 Ekim akşamı bu mücadele sizler için ekranlarınıza gelecek. Kaçırmak istemiyorsanız sizlerde yerinizi almalısınız.

“FORMALİTE MAÇINDA GÜLEN İSPANYA OLACAKTIR”

Sahip oldukları yıldız oyuncular ile kazanmaya oldukça yakın olan konuk İspanya buradan galibiyetle ayrıldıktan sonra puan cetveline üç daha eklemiş olacak ve yakalaması zor bir istatistiki başarı olacak. İsrail – İspanya Canlı Maç İzle 09 Ekim maçı formalite olmasına rağmen futbol severler bu mücadeleyi yine yakından takip etmek isteyecektir. Sayfamızda mücadeleleri aynı anda dahi izleme imkanına sahip olabileceksiniz.

Maç Tarihi: 09.10.2017

Maç Saati: 21.45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları