Kalite kokan bir karşılaşma ile karşınızdayız. Geçtiğimiz iki haftayı puansız kapatan bu iki ekip verilen arayı iyi değerlendirdi. Takımlarından hiçbir oyuncunun milli takıma katılmamasından dolayı eksikleri üzerinde yoğu çalışmalar yaptılar. Şimdi ise Malaga – Las PalmasCanlı Maç İzle 11 Eylül günü sahaya emeklerinin karşılığını alabilmek için çıkacaklar. Artık puanla tanışmak isteyen tanışmak isteyen takımlara seyircinin göstermiş olduğu ilgi de üst düzeyde. Karşılaşmayı sitemizden naklen bir şekilde takip edebileceksiniz. Birçok seyirci karşılaşmayı izleyebilmek için biletlere yoğun ilgi gösteriyor. Bu yoğun ilgi karşısında kısa sürede bitmesini bekliyoruz.

“ORTADA BİR MÜCADELE OLACAK”

Doğrudan kazananı tahmin etmek bu maç özelinde zor olsa da ev sahibi takımın istediği sonuca ulaşması daha kolay gibi görünüyor. Malaga – Las PalmasCanlı Maç İzle 11 Eylül günü sahaya çıkacaklar. Herhangi bir sakatlık problemi yaşamayan Malaga tam kadro hazır bir şekilde sahada yerini alacak. Kendisine göre nispeten zayıf olan ekip karşısında sahadan galibiyetle ayırılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları