Fransa ligine fırtına gibi giren PSG takımı oynamış olduğu hiçbir mücadeleyi kaybetti. Bu sene hazırlık döneminde kadrosuna kattığı oyunculular ile çokça adı geçen takım milyonlarca Euro harcadı. Özellikle de Neymar transferi rekor kıran bir para ile gerçekleşti. Bunun karşılığını almaya başlayan takım dörtte dört yaparak yoluna devam ediyor. Bu sezon atmış olduğu bu adımlar ile taraftar sayısını da artırmayı başaran takım bütçesini de dengede tutmayı başarıyor. Metz – Paris SG Canlı Maç İzle 08 Eylül karşılaşmasında bizleri farklı bir sonuç bekliyor yine. Konuk takım kazanmaya devam edeceği gibi bu karşılaşmada zayıf rakibini gol yağmuruna tutacağa benziyor.

“SIRA DIŞI BİR MAÇ OLACAK”

Belki de ilk defa böyle bir durum ile karşılaşıyor olabiliriz. Bir takım lig sonuncusu ve bir takım ligin lideri. Çıkmış oldukları dört maçta sonuncu sırada olan takım tamamını kaybederken ilk sırada olan PSG ise tamamını kazanmış durumdadır. Metz – Paris SG Canlı Maç İzle 08 Eylül mücadelesi bu güç orantısızlığı ile başlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları