Eleme gurubundaki en önemli mücadelelerimizden bir tanesine çıkacağız. Bu maçı mutlaka kazanmak zorundayız. Ortaya çıkacak çok büyük bir öneme sahip. İki takımda bu maçtan kazanarak ayrılmak için ellerinden geleni yapacak. Konuk İzlanda gurupta ikinci sırada bulunuyor. Bu maçı kazanmaları halinde liderin önüne geçme ihtimalleri bulunuyor. Bu avantajı kullanmak isteyecek takım bu akşam milli takımımıza zorlu anlar yaşatacak. Türkiye – İzlanda Canlı Maç İzle 06 Ekim günü kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz. Bu mücadeleyi sizlerde kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sahada iki takımda kazanmak için bulunacak. Guruplardan çıkabilmeleri için iki takımında son şansı olacak.

“FİNAL HAVASINDA MAÇ OLACAK”

Dünya kupası yolunda mutlaka kazanılması gereken bu maç için sizlerde ekranları başınızdaki yerinizi almalısınız. Türkiye – İzlanda Canlı Maç İzle 06 Ekim maçını sayfamızdan kolaylıkla takip edebileceksiniz. Bu doksan dakikayı sizlerde asla kaçırmamalısınız. İzlediğiniz süre boyunca büyük heyecan yaşayacağınızdan eminiz. İki takımda bu denli kazanmak istiyorken sahada kıyasıya bir mücadele olacak. İki takımda kazanmak için zorlanacak. Ancak son gülen takım Türkiye olacaktır.

Maç Tarihi: 06.10.2017

Maç Saati: 21.45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları