Güney Amerika’da dünya kupası heyecanı devam ediyor. İzleyenlerin her daim keyif aldığı bu karşılaşmalar sayesinde güzel anlara bu akşamda tanıklık edeceğiz. Karşılaşma ev sahibi takım açısından önemli olmasa da konuk ekip açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Şuan ikinci sırada bulunan Uruguay yenilmesi halinde altındaki takımlar ile arasında puan farkı çok az olduğu için gerileyebilir. Ancak ev sahibi Venezuela gurubun en zayıf takımı olduğu için kaybetmeleri oldukça uzak bir ihtimaldir. Venezuela – Uruguay Canlı Maç İzle 05 Ekim karşılaşmasında favori olan takım bellidir. Ayrıca herhangi bir sürpriz yaşanma ihtimali ise oldukça düşüktür.

“URUGUAY ÖNEMLİ BİR ZAFER ALACAK”

Bu mücadele ev sahibi takımın seyircisi önünde kazanmak isteme arzusu ile oynanacak olmasına rağmen konuk takımın daha güçlü oyunculara sahip olması bu maçta kazanan takımı daha kolay belirleyecek. Venezuela – Uruguay Canlı Maç İzle 05 Ekim mücadelesi Uruguay ekibinin üstünlüğünde geçecektir. Maç sonunda gülecek olan takım bu yolda zaferini iyice garanti altına alacaktır.

Maç Tarihi: 05.10.2017

Maç Saati: 00.00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları