Almanya Bundesliga 2. liginde takımlar karşı karşıya gelmeye devam ediyor. Şu an sıralamada ikinci olan takım ile alt sıralarda yer alan konuk takım Duisburg bu maçta karşı karşıya gelecek. Yüksek tempoda oynanacak mücadele sonunda takımlar çalışmalarına daha hızlı bir şekilde devam edecek. Sahadan alınacak üç puan iki takım içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Dusseldorf – Duisburg CanlıMaç İzle 02 Ekim maçında elde edilecek olan bu puanlar takımların geri kalanhaftalara bakış açısını da belirlemiş olacak.Sahaya ev sahibi olarak çıkacak takım maçı kazanması halinde birinciliğe yükselecek.

“ÜST DÜZEY TEMPO VE HEYECAN”

Maç eksiğiyle şu an 2. sırada bulunan Düsseldorf alacağı üç puanla birinciliğe yükselecek ve rakibine oldukça önemli bir fark atmış olacak.Konuk ekip ise sahadan bir kez daha mağlubiyet ile ayrılırsa düşme grubunu bir parçası olmaya devam edecek.Bir daha alt lige düşmek istemeyen konuk takım Dusseldorf – Duisburg CanlıMaç İzle 02 Ekim maçında elinden gelen tüm mücadeleyi verecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taraftarium24 | HD Kalitede izle © 2017 | Hakkında | İletişim | taraftarium24 nedir? taraftarium24 izle, taraftarium24 yayın akışı, taraftarium24 maçları